P3

 

Dilluns 14:40 a 15:25
Expressió

Dimarts 14:30 a 15:30
Anglès

Dimecres 14:40 a 15:25
Música

Dijous 14:40 a 15:25
Contes

Divendres 14:40 a 15:25
Manualitats

P4

 

Dilluns  14:40 a 15:25
Música (Responsable Lorena)

Dilluns 17:30 a 18:30
Multiesport

Dimarts 14:40 a 15:25
Expressió

Dimecres 14:30 a 15:30
Anglès

Dijous  14:40 a 15:25
Teatre musical

Divendres 14:40 a 15:25
Manualitats

P5

 

Dilluns 14:40 a 15:25
Manualitats

Dilluns 17:30 a 18:30
Multiesport

Dimarts 14:40 a 15:25
Música (Responsable Lorena)

Dimecres 14:40 a 15:25
Teatre musical

Dijous 14:30 a 15:30
Informática (Responsable Ester)

Divendres 14:25 a 15:25
Anglès

PRIMER EP

 

Dilluns 13:55 a 14:40
Veus (Responsable Lorena)

Dimarts 13:30 a 14:30
Anglès

Dimecres 14:30 a 15:30
Informàtica

Dijous 13:00 a 14:00
Guitarra (Responsable Tito)

Divendres 14:40 a 15:25
Teatre musical  (Responsable Mayquel)

Divendres 17: 30 a 18:30
Entrenaments

QUART EP

 

Dilluns 13:30 a 14:30
Informàtica (Responsable Ester)

Dimarts 13:55 a 14:00
Ball

Dimecres 13:00 a 14:00
Guitarra (Responsable Tito)

Dijous 13:10 a 14:55
Teatre

Dijous 17: 30 a 18:30
Entrenaments

Divendres 13:00 a 14:00
Anglès

SEGON EP

 

Dilluns 13:55 a 14:40
Teatre musical

Dimarts 13:55 a 14:40
Veus (Responsable Lorena)

Dimecres 13:30 a 14:30 
Informàtica (Responsable Ester)

Dijous 13:00 a 14:00
Guitarra (Responsable Tito)

Divendres 14:00 a 15:00
Anglès

Divendres 17:30 a 18:30
Entrenaments

CINQUÈ EP

 

Dilluns 13:00 a 14:00
Guitarra (Responsable Tito)

Dimarts 14:30 a 15:30
Informàtica

Dimecres 13:55 a 14:40
Ball

Dimecres 17: 30 a 18:30
Entrenaments

Dijous 14:00 a 15:00
Anglès

Divendres 13:10 a 13:55
Teatre

TERCER EP

 

Dilluns 14:30 a 15:30
Informàtica

Dimarts 13:00 a 14:00 
Guitarra (Responsable Tito)

Dimecres 13:25 a 14:25 
Anglès

Dijous 13:55 a 14:40 
Ball

Dijous 17:30 a 18:30
Entrenaments

Divendres 13:55 a 14:40 
Teatre

SISÈ EP

 

Dilluns 13:10 a 13:55
Ball

Dimarts 13:30 a 14:30
Inflormàtica

Dimecres 13:10 a 13:55
Teatre

Dimecres 17: 30 a 18:30
Entrenaments

Dijous 13:00 a 14:00
Anglès

Divendres 13:00 a 14:00
Guitarra (Responsable Tito)

PRIMER I SEGON ESO

 

Dilluns 13:30 a 14:30
Anglès

Dimarts 14:40 a 15:30
Ball

Dimecres 13:30 a 14:30
Alemany

Dijous 14:30 a 15:30
Anglès

Divendres 14:00 a 15:00
Guitarra

TERCER I QUART ESO

 

Dilluns 14:30 a 15:30
Anglès

Dimarts 14:40 a 15:30
Ball

Dimecres 14:30 a 15:30
Alemany

Dijous 13:30 a 14:30
Anglès

Divendres 14:00 a 15:00
Guitarra